Po novom nás môžete kontaktovať telefonicky na 0220 924 544 Letná vlna zliav: ponorte sa do leta ☀️ 25% zľava na KAŽDÝ druhý lacnejší kus s kódom: LELOSI25 Nakúpte za viac ako 100 eur a k vášmu balíku vám pribalíme 🎁darček - šnúrku na telefón LELOSI!🎁

Dokonalosť síce neexistuje, ale my v LELOSI sme sa k tomu veľmi priblížili. Naše produkty sa vyznačujú jemnosťou materiálu, mimoriadnou odolnosťou, a navyše sa pohodne nosia. Umelé vlákna LELOSI sa najlepšie približujú k prírodnému organickému hodvábu. Jemné, ale extrémne odolné vlákna sú navrhnuté tak, aby sedeli ako vaša druhá koža, a ľahučký materiál vám umožní pohybovať sa bez akýkoľvek obmedzení.
MATERIÁL,
KTORÝ DÝCHA
VYSOKÁ PRUŽNOSŤ
UNIKÁTNY PATENTOVANÝ VZOROV
TERMO-REGULAČNÝ MATERIÁL
Tajomstvo je v materiáli

Vlákna LELOSI boli navrhnuté ako rekonštrukcia prírodného materiálu a spojenie pevnosti, mäkkosti a jemnosti hodvábu s dôrazom na odolnosť a pružnosť, ktoré sú dôležité pri dlhodobom používaní. Inovatívna membrána zabezpečuje prúdenie vzduchu a odvádza vlhkosť, čím poskytuje dlhotrvajúci komfort v rozličných situáciách. Prostredníctvom série vylepšení a testovania v praxi sme celý proces dostali do fázy, kedy náš materiál môžeme predstaviť celému svetu. Pre našich zákazníkov, ktorí chcú len to najlepšie ponúkame mimoriadne pohodlie.

Inovatívny spôsob myslenia o látkach


Sme presvedčení, že pomocou modernej vedy vieme rekonštrukciou prírodných vlákien nahradiť hodvábne vlákna a taktiež ich zlepšiť a posilniť pomocou technologických postupov. Rovnako ako najlepší svetoví kuchári majú pre svoje jedlá vlastné zmesi korenia, aj my sme vybrali materiály, ktoré v kombinácii s unikátnymi vlastnosťami poskytujú nadštandardný komfort. Tak sme získali najjemnejšiu, najsilnejšiu a zároveň najpohodlnejšiu tkaninu, ktorá je základom našej textilnej výroby.
Prečo si ich zamilujete

  • Nebeský komfort vlákien LELOSI
  • Pružný materiál, ktorý dýcha a odvádza vlhkosť
  • Osvedčená LELOSI kvalita
  • 0% priehľadnosť
  • Viac než 800 000 zákazníkov
  • Výber z mnohých dizajnov

Pohodlie na prvom mieste

V bludnom kruhu rýchlej módy, ktorý má veľký dopad na životné prostredie a ľudí, je dôležité vziať do úvahy životnosť oblečenia. Preto sa snažíme, aby bol odev LELOSI udržateľný a pri správnej údržbe odolný aj v náročnejších podmienkach. Osobitný dôraz kladieme na elasticitu a pohodlie. Mali sme dosť oblečenia, ktoré je ráno príliš tesné a na konci dňa príliš voľné. Pokožka z neho svrbela a navyše presvitalo. S naším oblečením budete svieži, mladí a plní energie.

Keď sa pohodlie stane vaším štýlom

Dôležitou súčasťou pohody je aj váš dobrý vzhľad, preto sme venovali osobitnú pozornosť kreatívnym módnym návrhárom s výnimočnými nápadmi. Kombinácia jedinečných prevedení a neprekonateľnej dokonalosti vlákien LELOSI zaisťuje ten najlepší zážitok, čo znova a znova potvrdzuje veľká skupina spokojných zákazníkov. Naše modely dávajú prednosť kvalite pred kvantitou.

LELOSI - Inovatívna móda

V LELOSI venujeme veľkú pozornosť vývoju a inováciám v textilnej oblasti. Sme presvedčení, že naši zákazníci si zaslúžia nekompromisnú kvalitu, a preto sú naše modely navrhnuté s víziou udržateľnosti a pohodlia, vďaka ktorému sú tiež priateľské k životnému prostrediu. Našim cieľom je mať lepšie vlákna, ktoré umožňujú lepší život.

HODNOTENIE ZAKAZNÍKOV
Pyžamá LELOSI na mňa naozaj zapôsobili. Materiál je dosť pružný a mäkký, vďaka čomu sa naozaj pohodlne nosia. Navyše, dizajn je tiež krásny, plný farieb a vzorov, ktoré sa mi páčia najviac! Navyše ich vrelo odporúčam predovšetkým kvôli celkovej kvalite!
Helena H.
Sú perfektné! Mám 4 páry, sú veľmi mäkké a pohodlné. Skvelé na doma, tréning alebo na prechádzky. Moji priatelia sa tiež veľmi potešili, keď som ich s nimi prekvapila na narodeniny :) Takže LELOSI je tiež skvelý darček
Simona L.
LELOSI je moja obľúbená značka, kúpila som už 3 legíny a milujem aj pyžamá. Sedia výborone a v páse netlačia. Všetky produkty majú vysoký pás, ktorý je mäkký a zároveň tvaruje postavu. Taktiež mám rada aj tepláky, 5 hviezdičiek za farebné kombinácie!
Anna D. C.