Po novom nás môžete kontaktovať telefonicky na 0220 924 544. 35% zľava na KAŽDÝ druhý lacnejší kus s kódom: LELOSI35 Posledné kúsky za tieto ceny: Preskúmajte 👀
Doprava zdarma nad 80 €
Rýchla a bezpečná platba
Jednoduchá výmena

★★★★★ Hodnotenie 4,9 z 5 Zostaňte v pohodlí počas tehotenstvaUžite si oblečenie LELOSI Legíny Teplákov´súpravy Pyžamá

Žiadne kompromisy, len mäkké pohodlie LELOSI

Mnohé budúce mamičky sa pýtajú, kde nájsť elegantné a pohodlné tehotenské oblečenie, keď očakávajú svoj uzlíček radosti.

V prvých mesiacoch, keď sa všetko vaše oblečenie zázračne scvrkne, je čas byť kreatívny. Jedným z najlepších kúskov oblečenia sú určite mäkké teplákové súpravy, ktoré sú ako príjemné teplé objatie. Ak si však príležitosť vyžaduje menej športový odev, s radosťou vám odporúčame vybrať si legíny LELOSI.

Naše verné zákazníčky nám poskytli veľa pozitívnych ohlasov. Väčšina spomína, že môžu nosiť svoju bežnú veľkosť minimálne do konca druhého trimestra, keďže naše legíny sú mimoriadne elastické a pohodlné. Pružný vysoký pás neškrtí a bráni rolovaniu legín. Mladé mamičky sú tiež nadšené z nepriehľadnej látky, ktorá im dodá sebavedomie po celý deň.

Nechajte sa rozmaznávať oblečením LELOSI počas celého tehotenstva – s nadčasovými klasickými dlhými legínami, krátkymi legínami na jar a leto a mäkkými teplákovými súpravami pre maximálne pohodlie za každých okolností.

Dokonalosť síce neexistuje, ale my v LELOSI sme sa k nej priblížili.
8 cm vysoký pás
100% neprehliadné
Termo-regulačný materiál
Vysoká pružnosť
Materiál nespôsobuje svrbenie
Materiál, ktorý dýcha a sedí
Viac ako 800 000 spokojných zákazníkov
Limitovaná edícia unikátnych patentovaných vzorov
Najpohodlnejšie legíny na celý deň
Pozrieť legíny
Najpohodlnejšie legíny na celý deň

Legíny Bluebell

44.00 €

Legíny Brownie

35.00 €

Legíny Warda

35.00 €

Legíny Duchese

35.00 €
Teplákové súpravy, vďaka ktorým budete v pohodlí
Pozrieť teplákové súpravy
Teplákové súpravy, vďaka ktorým budete v pohodlí

AirMesh Tepláky Perseus

44.00 €

AirMesh Tepláky Andromeda

44.00 €

AirMesh Tepláky Pegasus

44.00 €

AirMesh Tepláky Virgo

41.00 €
Ako spánok na najjemnejšom obláčiku
Pozrite si pyžamá a nočné košele
Ako spánok na najjemnejšom obláčiku

Nočná košeľa Debbie

48.00 €

Nočná košeľa Maxima

46.00 €

Pyžamo Ramona

58.00 €

Pyžamo Debbie

58.00 €

POZRITE SA ČO NOSIA OSTATNÍ

FAQ

Odporúčame ich prať na programe jemná bielizeň pri 30 stupňoch. Je veľmi dôležité prevrátiť oblečenie naruby. Sušenie v sušičke nie je povolené. Nepoužívajte bielidlo!

Pri výbere správnej veľkosti si môžete pomôcť veľkostnou tabuľkou, ktorá je vyvesená pri každom tovare na našej stránke. Vaša zvyčajná veľkosť by mala byť vhodná pre prvých 5-6 mesiacov tehotenstva. Potom môžete zvoliť o číslo väčšiu veľkos, ak je to potrebné. Je to individuálne.
Ak sa ani po skontrolovaní tabuľky neviete rozhodnúť pre vhodnú veľkosť, kontaktujte nás na info@lelosi.sk a my vám pomôžeme.

Legíny nie sú priehľadné. Čiastočná priehľadnosť môže nastať len pri nesprávnom výbere veľkosti – v tomto prípade môže byť materiál príliš natiahnutý, preto je dôležitý výber správnej veľkosti.

Špeciálnu tehotenskú kolekciu nemáme. Legíny LELOSI majú vysoký pás, sú veľmi pružné a neobmedzujú, preto ich rady nosia aj tehotné zákazníčky. Záleží však aj od postavy, veľkosti bruška atď.

Máme veľa spokojných tehotných zákazničiek. Vyhovuje im najmä pohodlný materiál a elastický pás.

Samozrejme ich môžete vrátiť. Pozrite si formulár na vrátenie peňazí. Tam máte všetky informácie. Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na adrese info@lelosi.sk a my vám radi pomôžeme.


Pridajte sa k viac ako 800 000
spokojným zákazníkom