Po novom nás môžete kontaktovať telefonicky na 0220 924 544 25% zľava na KAŽDÝ druhý lacnejší kus s kódom: LELOSI25 Jarné upratovanie LELOSI: využite zľavu!

VŠETKO O LELOSI DORUČENÍ

Objednávky do 80 € - Poplatok za doručenie je 4,5 €
Objednávky nad 80 € - Doprava zdarma

Objednávky do 80 € - Poplatok za doručenie je 4,5 €
Objednávky nad 80 € - Doprava zdarma

Približná doba dodania je 3 až 6 pracovných dní.

Počas výpredajov a propagačných období sa môže predĺžiť čas spracovania a dodania niektorých objednávok. Ak máte akékoľvek otázky, alebo obavy týkajúce sa dodania vašej zásielky, neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu so žiadosťou o pomoc. Ikona Overené komunitou.

Po prijatí SMS správy od doručovacej služby máte možnosť určiť si požadovaný dátum, čas a miesto doručenia (domov, do práce, k susedovi, ...).

Pri doručení Packetou Vám príde email s odkazom, kde si môžete zmeniť deň doručenia alebo adresu. Pokiaľ Vám doručenie domov už nevyhovuje, môžete cez tento odkaz zvoliť dodanie na vami vybrané voľné výdajné miesto.

Pri doručení kuriérom GLS Vám príde email s odkazom, kde môžete sledovať polohu balíka. Pokiaľ Vám doručenie domov v daný deň nevyhovuje, môžete požiadať GLS, cez email alebo telefón, o doručenie v iný deň alebo si nechať balík doručiť do najbližšieho do ParcelShopu.

FAQ

Keď váš balík opustí náš sklad, dostanete potvrdenie o odoslaní s číslom zásielky.

Aktualizácia sledovania môže trvať až 2 dni.

Podporované spôsoby platby na stránke zahŕňajú platbu kreditnou kartou, alebo dobierku.

Samozrejme, že si ich môžete vymeniť. Výmenný formulár nájdete tu. Sú tam všetky potrebné informácie. Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na info@lelosi.sk a my vám radi pomôžeme.

Prosíme Vás, aby ste nám poslali fotografiu poškodenia na info@lelosi.sk a my pre vás nájdeme najlepšie možné riešenie.

TERAZ POPULÁRNE