Kúp 2 - druhý produkt je s 35% zľavou. Použite kód: LELOSI35

0

Tvoj košík je prázdny

FAQ

Všeobecné otázky

Legíny odporúčame prať na 30 stupňov a zároveň zvoliť program na jemné prádlo.

Dôležíté je, aby ste pred každým praním otočili legíny naruby.

Biele oblečenie môže byť prané s inými farbami, no na to, aby ste udržali ich bielu farbu čo najdlšie, perte tieto veci s bledšími farbami ako napríklad bledomodrou, bledoružovou a pod. Neperte biele veci s novým farebným oblečením, pretože tieto tkaniny budú pri prvých praniach púšťať farbu a to môže zapríčiniť sfarbenie bielych textílií.

Odporúčame sušiť naše produkty na vzduchu.

Produkty sa nesmú sučiť v sušičke.

Nepoužívať bielidlo!

LELOSI legíny sú dostupné v troch veľkostiach: S (pre XS a S), M (pre M a L veľkosť) a plus size (pre XL, 2XL a 3XL). Veľkostné tabuľky nájdete pri každom produkte v eshop-e.

Tieto legíny nie sú priehľadné. Mierna priehľadonosť môže nastať iba v prípade, že si zvolíte nesprávnu veľkosť – kedy je materiál príliž natiahnutý, preto je dôležité zvoliť si správnu veľkosť.

Žiaľ, nemáme kamenný obchod, takže si legíny pred vyskúšaním nemáte kde vyskúšať. Z tohto dôvodu nie je možný ani osobný odber.

Ak sa ti nebudú pačiť, môžeš ich jednoducho vymeniť.

Objednať je možné iba z kolekcie zverejnenej na stránke.Pravideľne meníme legíny, na to aby si mohla mať svoj originál. Ostatné modely sú žiaľ vypredané.

LELOSI legíny majú vysoký pás, sú veľmi elastické a nie sú tesné; takže mnoho tehotných žien sú z nich nadšené. Treba však mať na pamäti, že vždy záleží od veľkosti tela, bruška a pod..

Materiál LELOSI legín je veľmi odlišný od materiálu bežných špotových legín. Mnoho zákazníkov rado používa tieto legíny aj pri intenzívnom cvičení. Avšak musíme upozorniť na to, že intenzívne cvičenie môže poškodiť vlákna a spôsobiť opotrebovanie.

O MATERIÁLU

LELOSI AAMF® Vegan Milk Silk – rekonštrukciaprírodného mliečneho hodvábu s vylepšenou životnosťou a elasticitou. Je to mimoriadne jemný a príjemný materiál, ktorý nenájdete na trhu. Je to materiál založený na báze polyesteru so špeciálnym procesom výroby. Napriek tomu, že je tento materiál syntetický, na pokožku je obzvlášť príjemný.

Prečítajte si viac o tomto materiáli v našom príbehu.

LELOSI AAMF® Vegan Milk Silk nie je prírodný materiál, pretože legíny by boli v tomto prípade nepoužiteľné. Náš materiál je rekonštrukciou organického mliečneho hodvábu, ktorý kombinuje 98.65% vlastností prírodného mliečneho hodvábu. Je to materiál založený na báze polyesteru so špeciálnym výrobným procesom.

Klasický mliečny hodváb je vyrobený z kravského mlieka a klasických hodvábnych tkanín, čo spôsobuje smrť tisíckam huseníc priadky morušovej vo vriacej vode. V LELOSI tíme veríme, že moderná veda o rekonštrukcii prírodných vlákien vie nahradiť tkanivá mliečneho hodvábu s nesporným materiálmi a zabrániť pritom genocíde zvierat a zneužívaniu mliečnych výrobkov na výrobu odevov.i.

PLATBY, VRÁTKY A VÝMENY

Medzi podporované spôsoby platby na stránke patrí platba kreditnou kartou a dobierka. Ak by ste chceli platiť cez PayPal alebo pretplatbou (prevodom na účet), neváhajte nás kontaktovať na info@lelosi.sk.

Žiaľ, nevieme Vám dať 35% zľavu pri zakúpení jedného produktu.

Možno tu nájdete aj druhé legíny, ktoré by Vám sadli, alebo môžete kúpiť druhé ako darček. Ďaľšia možnosť je zadať objednávku s kamarátkou či s rodinným príslušníkom.

Kuriéri nevystavujú faktúry. Faktúra je automaticky odoslaná na Váš email, hneď po odoslaní balíku.

Samozrejme, že ich môžete vymeniť. Navštívte stránku vrátenie/výmena produktu. Nájdete tam všetky informácie ohľadom vrátenia či výmeny produktov.

Poprosíme Vás, aby ste nás kontaktovali na info@lelosi.sk. Ak nám o tom nedáte vediete, nemáme Vám ako pomôcť...

Pravdepodobne ste zadali nesprávnu emailovú adresu, pri zadávaní objednávky.