Po novom nás môžete kontaktovať telefonicky na 0220 924 544 Letná vlna zliav: ponorte sa do leta ☀️ 25% zľava na KAŽDÝ druhý lacnejší kus s kódom: LELOSI25 Nakúpte za viac ako 100 eur a k vášmu balíku vám pribalíme 🎁darček - šnúrku na telefón LELOSI!🎁

NÁŠ PRÍBEH

Tajomstvo je v materiáli

Dokonalosť síce neexistuje, ale my v LELOSI sme sa k tomu veľmi priblížili. Naše produkty sa vyznačujú jemnosťou materiálu, mimoriadnou odolnosťou, a navyše sa pohodne nosia. Umelé vlákna LELOSI sa najlepšie približujú k prírodnému organickému hodvábu. Jemné, ale extrémne odolné vlákna sú navrhnuté tak, aby sedeli ako vaša druhá koža, a ľahučký materiál vám umožní pohybovať sa bez akýkoľvek obmedzení.

Vlákna LELOSI boli navrhnuté ako rekonštrukcia prírodného materiálu a spojenie pevnosti, mäkkosti a jemnosti hodvábu s dôrazom na odolnosť a pružnosť, ktoré sú dôležité pri dlhodobom používaní. Inovatívna membrána zabezpečuje prúdenie vzduchu a odvádza vlhkosť, čím poskytuje dlhotrvajúci komfort v rozličných situáciách. Prostredníctvom série vylepšení a testovania v praxi sme celý proces dostali do fázy, kedy náš materiál môžeme predstaviť celému svetu. Pre našich zákazníkov, ktorí chcú len to najlepšie ponúkame mimoriadne pohodlie.

Inovatívny spôsob myslenia o látkach

Sme presvedčení, že pomocou modernej vedy vieme rekonštrukciou prírodných vlákien nahradiť hodvábne vlákna a taktiež ich zlepšiť a posilniť pomocou technologických postupov. Rovnako ako najlepší svetoví kuchári majú pre svoje jedlá vlastné zmesi korenia, aj my sme vybrali materiály, ktoré v kombinácii s unikátnymi vlastnosťami poskytujú nadštandardný komfort. Tak sme získali najjemnejšiu, najsilnejšiu a zároveň najpohodlnejšiu tkaninu, ktorá je základom našej textilnej výroby.

Vlákna LELOSI ponúkajú výnimočnú hebkosť, schopnosť dýchať a odvádzať vlhkosť, a v našom oblečení sa budete cítiť ako vo vašej druhej koži. Zároveň udržujú prirodzenú schopnosť tela regulovať teplo. To znamená, že oblečenie vás pri fyzickej aktivite ochladzuje a keď teploty klesnú, oblečenie vám poskytne teplo. V bludnom kruhu rýchlej módy, ktorý má veľký dopad na životné prostredie a ľudí, je dôležité vziať do úvahy životnosť oblečenia. Preto sa snažíme, aby bol odev LELOSI udržateľný a pri správnej údržbe odolný aj v náročnejších podmienkach. Osobitný dôraz kladieme na elasticitu a pohodlie. Mali sme dosť oblečenia, ktoré je ráno príliš tesné a na konci dňa príliš voľné. Pokožka z neho svrbela a navyše presvitalo. S naším oblečením budete svieži, mladí a plní energie.

Keď sa pohodlie stane vaším štýlom

Dôležitou súčasťou pohody je aj váš dobrý vzhľad, preto sme venovali osobitnú pozornosť kreatívnym módnym návrhárom s výnimočnými nápadmi. Kombinácia jedinečných prevedení a neprekonateľnej dokonalosti vlákien LELOSI zaisťuje ten najlepší zážitok, čo znova a znova potvrdzuje veľká skupina spokojných zákazníkov. Naše modely dávajú prednosť kvalite pred kvantitou.

V LELOSI venujeme veľkú pozornosť vývoju a inováciám v textilnej oblasti. Sme presvedčení, že naši zákazníci si zaslúžia nekompromisnú kvalitu, a preto sú naše modely navrhnuté s víziou udržateľnosti a pohodlia, vďaka ktorému sú tiež priateľské k životnému prostrediu. Našim cieľom je mať lepšie vlákna, ktoré umožňujú lepší život.