35% zľava na KAŽDÚ druhú položku s kódom: LELOSI35.

VRÁTENIE PRODUKTU

Snažíme sa Vám doručiť tie najlepšie produkty, ale bohužiaľ sme si vedomí aj toho, že niekedy nastanú situácie, kedy musíte produkt vymeniť alebo vrátiť, či dokonca napísať nejakú sťažnosť.

Ak Vám produkt nevyhovuje, môžete ho jednoducho vrátiť do 30 dní od jeho zakúpenia.

Ak si prajete produkt vymeniť za iný, môžete tak urobiť do 30 dní od zakúpenia produktu, avšak je treba uhradiť poštovné v hodnote 7€ (3,50€ za vyzdvihnutie kuriérom u Vás a 3,50€ za znovu odoslanie nového produktu k Vám). Táto suma Vám však bude kompenzovaná v podobe darčekovej poukážky v rovnakej sume, ktorú budete môcť využiť jeden rok.

V prípade, že pri vrátení produktu využijete nášho kuriéra, náklady vo výške 3,50€ budú odpočítané od vrátenej čiastky.

Odporúčame opatrne otvoriť balík a ponechať ho v nezmenenom stave, nechať štítky pripevnené k produktu, kým si nebudete istí, že Vám produkt dobre sedí. Vyskúšajte správnu veľkosť legín na iné oblečenie, nie na kožu. Dajte pozor na make-up, púder, vlasy a iné.

Produkt, ktorý si prajete vymeniť/vrátiť musí byť v pôvodnom stave a to: nový, čistý, so štítkom, v pôvodnom Lelosi obale, nepraný a nenosený.

V prípade, že obdržíme produkt, ktorý nevyhovuje našim podmienkam vrátenia/výmeny tovaru (produkt bol nosený, opraný, nemá štítok, neni v pôvodnom Lelosi obale, je špinavý alebo zapácha), vyhradzujeme si právo odmietnuť vrátenie/výmenu.
Ak potrebujete pomoc, napíšte nám prosím na našu mailovú adresu info@lelosi.sk.
Radi sa spoločne pokúsime nájsť vhodné riešenie Vášho problému.

Ako Vám môžeme pomôcť?