Po novom nás môžete kontaktovať telefonicky na 0220 924 544 35% zľava na KAŽDÝ druhý lacnejší kus s kódom: LELOSI35 🌸 LELOSI jarná inšpirácia: NAKUPUJTE TERAZ 🌸 DOPRAVA ZADARMO do 21. apríla Nakúpte za viac ako 100 eur a my vám pribalíme 🎁darček - uterák LELOSI!🎁

ZÁRUČNÝ LIST A PODMIENKY ZÁRUKY

Záručná doba na zakúpený produkt je jeden rok a začína plynúť odo dňa dodania. Pre uplatnenie záruky je potrebné predložiť doklad o kúpe výrobku.

Výrobca zaručuje bezplatnú opravu chýb vyplývajúcich z materiálových alebo výrobných vád, a to buď opravou alebo výmenou výrobku. Ak oprava alebo výmena nie je možná, vrátime kúpnu cenu. V prípade akýchkoľvek reklamácií nás prosím informujte e-mailom na info@lelosi.sk

Záruka sa nevzťahuje na škody vyplývajúce z vyššej moci, nehôd, nepredvídaných udalostí (požiar, úder blesku atď.), Nesprávne používanie alebo používanie v rozpore s pokynmi výrobcu alebo nesprávna preprava a nesprávne skladovanie výrobku. Záruka sa nevzťahuje ani na prípady nesprávneho použitia výrobku, nedodržania bezpečnostných predpisov, nedodržania pokynov na údržbu výrobku alebo neoprávnenej manipulácie s výrobkom.

Na bežné opotrebovanie výrobku (škrabance, odreniny, škvrny atď.) sa záruka nevzťahuje.

Záruka nevylučuje práva spotrebiteľa vyplývajúce zo zodpovednosti predávajúceho za vady tovaru.

Záručná doba začína plynúť odo dňa dodania tovaru. Ak opravu nie je možné vykonať do 60 dní, produkt vymeníme alebo vrátime kúpnu cenu s vaším súhlasom. Záručná doba sa v každom prípade predlžuje o dobu trvania opravy.

Spoločnosť Uvecto d.o.o. je povinná poskytovať servis a náhradné diely po dobu 3 rokov po uplynutí záručnej doby.

PREDAJCA A DOVOZCA
Uvecto d.o.o.
Kovinarska cesta 4
1241 Kamnik
Slovinsko
info@lelosi.sk