Po novom nás môžete kontaktovať telefonicky na 0220 924 544.

Pripravte sa na letoHORÚCA LETNÁ PONUKA LELOSI PLAVKY PLÁŽOVÉ OSUŠKY SHORTS Sukne SUP VIAC...

PRIPRAVTE SA NA DNI PLNÉ SLNKA, VÝLETY NA PLÁŽ A NEKONEČNÚ ZÁBAVU!


Je tu, aby ste sa cítili sviežo a vyzerali fantasticky, zatiaľ čo budete nasávať slnečné lúče. Sme tu pre vás nech máte akýkoľvek jedinečný životný štýl. Či už hľadáte dokonalý plážový vzhľad, štýlový mestský outfit alebo nádherné funkčné oblečenie, už nikdy nebudete musieť obetovať štýl pre pohodlie.
Mäkké a odolné materiály urobia vaše leto bezstarostné a živé dizajny vám pomôžu vyzerať úžasne.
Plavky

Pobyt na pláži je ideálnou príležitosťou predviesť svoj zmysel pre módu s nádhernými celými plavkami alebo roztomilými bikinami! Naše plavky vás očaria lichotivými strihmi a krásnymi vzormi a jednoducho si zamilujete to pohodlie. Odolná a štýlová kolekcia plaviek LELOSI vás prinúti úplne si zamilovať pláž.

100% nepriehľadné
Nádherné, živé dizajny
Miešajte a kombinujte

NAKUPUJTE TERAZ!
Plážové osušky

S našimi štýlovými a kvalitnými osuškami bude vás ďalší deň na pláži nezabudnuteľný! Nechajte sa očariť krásnymi vzormi a živými farbami - a nechajte neuveriteľne jemnú látku rozmaznávať vašu pokožku. Zažite maximálny komfort našej kolekcie rýchlo-schnúcich osušiek, ktoré kombinujú pohodlie, odolnosť a štýl a zintenzívnia váš plážový zážitok!

Neodolateľne mäkké (100% bavlna)
Úžasne odolné
Veľkosť XXL (80 x 160 cm)

NAKUPUJTE TERAZ!
Shorts

Dokonalosť síce neexistuje, ale my v LELOSI sme sa k nej veľmi priblížili. Naše produkty sa vyznačujú jemnosťou materiálu, pohodlným nosením a navyše sú mimoriadne odolné. Umelé vlákna LELOSI sa naviac približujú prírodnému organickému hodvábu. Jemné, ale extrémne odolné vlákna sú navrhnuté tak, aby sedeli ako vaša druhá koža, a ľahučký materiál vám umožní pohybovať sa bez akýkoľvek obmedzení.

Vynikajúca elasticita
Priedušný materiál
Široký výber jedinečných vzorov a farieb

NAKUPUJTE TERAZ!
Sukne

Nie je nič krajšie ako sukňa - ideálna na teplé letné dni! Veríme, že vyzeráte najlepšie a ste najistejšie, keď sa cítite čo najpohodlnejšie, preto sme navrhli kolekciu sukní, ktorá nerobí kompromisy v oblasti pohodlia a vzhľadu.

Vysoký pás pre pohodlné nosenie
Pružný materiál, ktorý dýcha a odvádza vlhkosť
Dizajny ladiace s plavkami LELOSI

NAKUPUJTE TERAZ!
SUP

Predstavujeme kolekciu LELOSI SUP - nájdite svojho nového spoločníka do teplého počasia! Tieto SUPY (stand up paddle boardy) majú jedinečný a farebný dizajn, vďaka ktorému vyniknete, či už sa rozhodnete stráviť svoj deň objavovaním slnkom zaliatych zátok, mestských riek alebo horských jazier.

Hliníkové pádlo s nastaviteľnou dĺžkou
Bungee šnúrky na zaistenie suchého vrecka, fľaše s vodou alebo šľapiek
Vynikajúci vztlak pre zážitok z pohodlného pádlovania

NAKUPUJTE TERAZ!

POZRITE SI VIAC...