35% zľava na KAŽDÚ druhú položku s kódom: LELOSI35.
Doprava zdarma nad 80 eur
Rýchla a bezpečná platba
Jednoduchá výmena

★★★★★ Hodnotenie 4,9 z 5 BUĎTE PRIPRAVENÝ NA LETOTOP TIPY NA ROK 2022 Capri Bermudy Hotty

Dokonalosť síce neexistuje, ale my v LELOSI sme sa k nej dosť priblížili.

8 cm vysoký pás

V legínach LELOSI sa budete cítiť pohodlne pri všetkých aktivitách. ZabezpečÍ to 8 cm vysoký pás, vďaka ktorému legíny vždy zostanú na svojom mieste.

Priedušný materiál

Materiál legín LELOSI vyniká inovatívnou membránou, ktorá sa stará o prúdenie vzduchu a odvádza vlhkosť. Vaša pokožka tak môže dýchať a nepotí sa.

Výnimočná jemnosť vlákien LELOSI

Vlákna LELOSI sú šetrné, no zároveň mimoriadne odolné. Sú najlepšou alternatívou prírodného organického hodvábu, takže vám poskytujú bezkonkurenčný komfort vo všetkom, čo robíte.

100% neprehliadné

V oblečení LELOSI môžete byť vždy bezstarostní, pretože materiál je 100% nepriehľadný a umožňuje neobmedzené kombinácie rôznych farieb a štýlov.

Materiál nespôsobuje svrbenie
Vysoká pružnosť
Limitovaná edícia unikátnych patentovaných vzorov
Vlákna regulujúce teplo

Skort Monica

36.00 €

Skort Billie

36.00 €

Capri Elizabeth Move

42.00 €

Capri Jennifer Move

42.00 €

Capri Nancy Move

42.00 €

Skort Anna

34.00 €

Bermuda Bali

23.00 €

Hotty Rainforest

18.00 €

Hotty Samba

18.00 €

Capri Black mamba

26.00 €

Bermuda Black mamba

21.00 €

Hotty Black mamba

16.00 €

POZRITE SA ČO NOSIA OSTATNÍ

FAQ

Odporúčame ich prať na programe jemná bielizeň pri 30 stupňoch. Je veľmi dôležité prevrátiť oblečenie naruby. Sušenie v sušičke nie je povolené. Nepoužívajte bielidlo!

Pri výbere správnej veľkosti si môžete pomôcť veľkostnou tabuľkou, ktorú nájdete pri každom produkte na našej stránke. Ak sa ani po skontrolovaní tabuľky neviete rozhodnúť pre vhodnú veľkosť, kontaktujte nás na info@lelosi.sk a my vám pomôžeme.

Legíny nie sú priehľadné. Čiastočná priehľadnosť môže nastať len pri nesprávnom výbere veľkosti – v tomto prípade môže byť materiál príliš natiahnutý, preto je dôležitý výber správnej veľkosti.

Legíny LELOSI majú vysoký pás, sú veľmi pružné a neobmedzujú, preto ich rady nosia aj tehotné zákazníčky. Záleží však aj od postavy, veľkosti bruška atď.

Samozrejme ich môžete vrátiť. Pozrite si formulár na vrátenie peňazí. Tam máte všetky informácie. Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na adrese info@lelosi.sk a my vám radi pomôžeme.

Materiál legín LELOSI je veľmi odlišný od materiálu klasických športových legín. Mnoho zákazníkov ich s radosťou používa na jogu, pilates a chôdzu. Uvedomte si však, že intenzívne cvičenie môže poškodiť vlákna a spôsobiť opotrebovanie.


Pridajte sa k viac ako 800 000
spokojným zákazníkom