Po novom nás môžete kontaktovať telefonicky na 0220 924 544. Posledné kúsky za tieto ceny: Preskúmajte 👀 DOPRAVA ZADARMO do 21. apríla Nakúpte za viac ako 90 eur a k balíčku Vám pribalíme 🎁darček - čelenku LELOSI!🎁

Byť ženou často znamená byť všetkým a naraz. Ale keď bežíte, bežíte pre seba – pre svoje telo, pre svoje zdravie, pre seba. Beh nie je len o načasovaní; je to dlhodobý záväzok. Neplynie vám čas; získavate ho späť. Keď sa rozhodnete behať, bežíte aj za všetkých, ktorí budú nasledovať váš príklad. Každý krok, ktorý urobíte, je dôkazom vášho charakteru, vašej vytrvalosti a odhodlania. Každý maratón začína jedným krokom. LELOSI urobí každý krok vášho behu pohodlným a inšpirujúcim.

Ukážte svetu, čo ženy naozaj dokážu. Pripojte sa k LELOSI na maratóne v Ľubľane 20. októbra 2024.

Vyberte si LELOSI MOVE,
vyberte si kvalitu a pohodlie

Naše športové jednofarebné legíny sú dostupné v troch rôznych dĺžkach – od krátkych bermuda legín až po pohodlné capri a dlhé legíny. MOVE kolekcia je perfektnou voľbou na šport, či už idete na krátky beh alebo maratón. Pri zdolávaní každého kroku, objavíte odolnosť a pohodlie našich legín. Buďte tou najlepšou verziou seba v našich legínach MOVE.

Nájdite zladený top

Vybrať si môžete z rôznych módnych farieb a dvoch dĺžok legín. Ale pretože chceme, aby bol váš outfit dokonalý, pripravili sme pre vás aj zladené topy.