Po novom nás môžete kontaktovať telefonicky na 0220 924 544. 35% zľava na KAŽDÝ druhý lacnejší kus s kódom: LELOSI35 Posledné kúsky za tieto ceny: Preskúmajte 👀

SVIATKY SA BLÍŽIA!

Čo je na nákupe darčekov pre blízkych najťažšie? Je to rozhodovanie sa a tipovanie, čo vziať. Preto sme prišli s týmto praktickým sprievodcom, ktorý vám pomôže vybrať to najlepšie pre ľudí, ktorých máte najradšej!
DARČEKY PRE ŇU

Ktokoľvek je vašou výnimočnou dámou vo vašom živote – priateľka, mama, vaša svokra – tieto veci jej určite vyčaria úsmev na tvári.

PRESKÚMAJTE
DARČEKY PRE NEHO

Výber darčeka pre mužov môže byť oveľa náročnejší, no potešia sa aj tí najnáročnejší.

PRESKÚMAJTE
DARČEKY PRE DETI

Deti sú naším najväčším pokladom a niet väčšej radosti, ako keď sa im rozžiari tvár, keď dostanú darček, ktorý sa im veľmi páči. Doprajte im teplé objatie tej najjemnejšej látky.

PRESKÚMAJTE

DARČEKOY PRE CELÚ RODINU

Či už ide o rodinu, priateľov alebo niekoho výnimočného, ​​LELOSI má skvelý darček aj pre túto špeciálnu osobu vo vašom živote. Vyberte si z nášho sortimentu kvalitného oblečenia, pyžám, doplnkov a ďalších vecí!


PRESKÚMAJTE

Rozbaľte radosť: premyslené malé darčeky na každú príležitosť!

Objavte nádherné prekvapenia v našom sprievodcovi darčekmi! Preskúmajte náš výber očarujúcich malých darčekov vrátane trendových lelastics, štýlových čiapok, módnych čeleniek a všestranných šálov. Ideálne pre každého na vašom zozname!

Balenie 5x ponožky Instinct

12.90 €

Balenie 5x ponožky Essential

12.90 €

Detské pyžamo Merry

16.00 €

Pánske pyžamo Merry

39.60 €

Pánske pyžamo Jolly

39.60 €

Pánske pyžamo Mitten

39.60 €

Pánske pyžamo Yeti

39.60 €

Pánske pyžamo Santa

39.60 €

Pyžamo Wonder

39.60 €

Nočná košeľa Magic

31.70 €39.60 €

Beanie čiapka Noir

5.00 €

Čelenka Funky

6.00 €
ALE SÚ TU AJ INÉ!