Po novom nás môžete kontaktovať telefonicky na 0220 924 544 Letná vlna zliav: ponorte sa do leta ☀️ 25% zľava na KAŽDÝ druhý lacnejší kus s kódom: LELOSI25 Nakúpte za viac ako 100 eur a k vášmu balíku vám pribalíme 🎁darček - šnúrku na telefón LELOSI!🎁

SVIATKY SA BLÍŽIA!

Čo je na nákupe darčekov pre blízkych najťažšie? Je to rozhodovanie sa a tipovanie, čo vziať. Preto sme prišli s týmto praktickým sprievodcom, ktorý vám pomôže vybrať to najlepšie pre ľudí, ktorých máte najradšej!
DARČEKY PRE ŇU

Ktokoľvek je vašou výnimočnou dámou vo vašom živote – priateľka, mama, vaša svokra – tieto veci jej určite vyčaria úsmev na tvári.

PRESKÚMAJTE
DARČEKY PRE NEHO

Výber darčeka pre mužov môže byť oveľa náročnejší, no potešia sa aj tí najnáročnejší.

PRESKÚMAJTE
DARČEKY PRE DETI

Deti sú naším najväčším pokladom a niet väčšej radosti, ako keď sa im rozžiari tvár, keď dostanú darček, ktorý sa im veľmi páči. Doprajte im teplé objatie tej najjemnejšej látky.

PRESKÚMAJTE

DARČEKOY PRE CELÚ RODINU

Či už ide o rodinu, priateľov alebo niekoho výnimočného, ​​LELOSI má skvelý darček aj pre túto špeciálnu osobu vo vašom živote. Vyberte si z nášho sortimentu kvalitného oblečenia, pyžám, doplnkov a ďalších vecí!


PRESKÚMAJTE

Rozbaľte radosť: premyslené malé darčeky na každú príležitosť!

Objavte nádherné prekvapenia v našom sprievodcovi darčekmi! Preskúmajte náš výber očarujúcich malých darčekov vrátane trendových lelastics, štýlových čiapok, módnych čeleniek a všestranných šálov. Ideálne pre každého na vašom zozname!

Čelenka Black

6.00 €

Beanie čiapka Noir

5.00 €

Beanie čiapka Vivid

5.00 €

Multifunkčný šál Violet

6.50 €

Beanie čiapka Violet

5.00 €
ALE SÚ TU AJ INÉ!