Bambusový materiál LELOSI


V LELOSI sme sledovali trendy a počúvali našich zákazníkov a výsledkom je naša prvá kolekcia vyrobená z bambusu, revolučného udržateľného materiálu, ktorý vás zaujme svojim nekonečným pohodlím. Preskúmajte jedinečné vzory a oblečte sa do jemnosti, ktorá vás úplne očarí.
Predstavujeme skvelú bambusovú kolekciu od LELOSI

Bambus miluje slnko, saje jeho lúče a ťahá sa smerom do neba. Možno je to práve láska k teplu a svetlu, ktorá robí bambusové oblečenie tak neuveriteľne ideálnym na leto. Ľahkosť, priedušnosť a hebkosť. Tieto vlastnosti sú využívané prostredníctvom ekologického výrobného procesu na výrobu nádherných, elegantných a praktických kúskov, ktoré dokonca blokujú škodlivé UV žiarenie.

V LELOSI veríme, že vyzerať dobre znamená cítiť sa dobre. Naším cieľom je, aby ste vyzerali dobre a cítili sa skvele – prirodzeným spôsobom. Preto sme vyvinuli nový, revolučný bambusový materiál, ktorý nastavuje nové štandardy v móde.

Bambusová tkanina je hypoalergénna, extrémne mäkká a umožňuje pokožke dýchať. Zároveň odvádza viac vlhkosti ako aj tá najlepšia organická bavlna. Sme si istí, že bambus sa rýchlo stane jedným z vašich obľúbených materiálov.

Sme hrdí na to, že sme sa vydali na túto dlhú cestu. Skratky v móde majú často ničivý vplyv na životné prostredie, kultúru a pohodu. Naša nová bambusová kolekcia pochádza z udržateľných plodín a výrobný proces bol starostlivo vyvinutý tak, aby bol v súlade s prírodou. Dokonca aj naše obaly sú vyrobené z bambusu!

HYPOALERGÉNNY
SUPER MÄKKÝ, SUPER SILNÝ
DOBRÝ PRE PLANÉTU
ODOLNÝ VOČI UV LÚČOM