35% zľava na KAŽDÚ druhú položku s kódom: LELOSI35.

★★★★★ Hodnotenie 4,9 z 5 PERFEKTNE SADNÚZvoľte si maximálne pohodlie DLHÉ
 POZRIEŤ VIDEO

Dokonalosť síce neexistuje, ale my v LELOSI sme sa k nej priblížili.

8 cm vysoký pás

V legínach LELOSI sa budete cítiť pohodlne pri všetkých aktivitách. ZabezpečÍ to 8 cm vysoký pás, vďaka ktorému legíny vždy zostanú na svojom mieste.

Priedušný materiál

Materiál legín LELOSI vyniká inovatívnou membránou, ktorá sa stará o prúdenie vzduchu a odvádza vlhkosť. Vaša pokožka tak môže dýchať a nepotí sa.

Výnimočná jemnosť vlákien LELOSI

Vlákna LELOSI sú šetrné, no zároveň mimoriadne odolné. Sú najlepšou alternatívou prírodného organického hodvábu, takže vám poskytujú bezkonkurenčný komfort vo všetkom, čo robíte.

100% neprehliadné

V oblečení LELOSI môžete byť vždy bezstarostní, pretože materiál je 100% nepriehľadný a umožňuje neobmedzené kombinácie rôznych farieb a štýlov.

Chic

30 €

Lotus

30 €

Grace

30 €

Cibele

30 €

Emperor

32 €

ChillOut

32 €

Elegance

30 €

Black mamba

28 €

Ocean

28 €

Olive

28 €

Vltava

25 €30 €

Charcoal

28 €

★★★★★

Legíny LELOSI sú môj úplne najobľúbenejší kúsok v skrini! Dôvodom je, že tieto legíny sa dajú nosiť doslova pri každej príležitosti: pri nenáročnom cvičení, prechádzkach v prírode, pri oddychu doma a pri správnom kombinovaní dokonca aj v biznis či elegantnej verzii. Páči sa mi aj pružnosť a hebkosť materiálu a mám pocit, že sú naozaj mojou druhou kožou! Vrelo odporúčam, ak je pre vás pri nakupovaní oblečenia prioritou pohodlie a funkčnosť!

Neda N.

★★★★★

Legíny LELOSI sú absolútne mäkké a pohodlné. Neviem si predstaviť lepší materiál. Najlepšie legíny do domácej kancelárie ale aj na prechádzky do prírody.

Andrea C.

★★★★★

Len jedna veta hovorí za všetko... Legíny LELOSI sú NAJLEPŠIE!!!!

Tina Z.

FAQ

Odporúčame ich prať na programe jemná bielizeň pri 30 stupňoch. Je veľmi dôležité prevrátiť oblečenie naruby. Sušenie v sušičke nie je povolené. Nepoužívajte bielidlo!

Pri výbere správnej veľkosti si môžete pomôcť veľkostnou tabuľkou, ktorú nájdete pri každom produkte na našej stránke. Ak sa ani po skontrolovaní tabuľky neviete rozhodnúť pre vhodnú veľkosť, kontaktujte nás na info@lelosi.sk a my vám pomôžeme.

Legíny nie sú priehľadné. Čiastočná priehľadnosť môže nastať len pri nesprávnom výbere veľkosti – v tomto prípade môže byť materiál príliš natiahnutý, preto je dôležitý výber správnej veľkosti.

Legíny LELOSI majú vysoký pás, sú veľmi pružné a neobmedzujú, preto ich rady nosia aj tehotné zákazníčky. Záleží však aj od postavy, veľkosti bruška atď.

Samozrejme ich môžete vrátiť. Pozrite si formulár na vrátenie peňazí. Tam máte všetky informácie. Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na adrese info@lelosi.sk a my vám radi pomôžeme.


Pridajte sa k viac ako 800 000
spokojným zákazníkom