35% zľava na KAŽDÚ druhú položku s kódom: LELOSI35.

★★★★★ Hodnotenie 4,9 z 5 PERFEKTNE SADNÚUžite si nebeskú jemnosť DLHÉ

Dokonalosť síce neexistuje, ale my v LELOSI sme sa k nej priblížili.
8 cm vysoký pás
100% neprehliadné
Termo-regulačný materiál
Vysoká pružnosť
Materiál nespôsobuje svrbenie
Materiál, ktorý dýcha a sedí
Viac ako 800 000 spokojných zákazníkov
Limitovaná edícia unikátnych patentovaných vzorov
Výnimočná mäkkosť vlákien LELOSI ★★★★★
Hodnotenie 4,9 z 5

Naše výrobky sa vyznačujú mäkkosťou materiálu, pohodlím a výnimočnou odolnosťou. Umelé vlákna LELOSI sa najlepšie približujú prírodnému organickému hodvábu. Jemné, ale mimoriadne odolné vlákna sú navrhnuté tak, aby sedeli ako vaša druhá koža a ľahký materiál vám umožňuje pohybovať sa bez obmedzenia.


Dostupné vo viac ako 77 farebných kombináciách

Chic

30 €

Lotus

30 €

Grace

30 €

Cibele

30 €

Emperor

32 €

ChillOut

32 €

Elegance

30 €

Black mamba

28 €

FAQ

Odporúčame ich prať na programe jemná bielizeň pri 30 stupňoch. Je veľmi dôležité prevrátiť oblečenie naruby. Sušenie v sušičke nie je povolené. Nepoužívajte bielidlo!

Pri výbere správnej veľkosti si môžete pomôcť veľkostnou tabuľkou, ktorú nájdete pri každom produkte na našej stránke. Ak sa ani po skontrolovaní tabuľky neviete rozhodnúť pre vhodnú veľkosť, kontaktujte nás na info@lelosi.sk a my vám pomôžeme.

Legíny nie sú priehľadné. Čiastočná priehľadnosť môže nastať len pri nesprávnom výbere veľkosti – v tomto prípade môže byť materiál príliš natiahnutý, preto je dôležitý výber správnej veľkosti.

Legíny LELOSI majú vysoký pás, sú veľmi pružné a neobmedzujú, preto ich rady nosia aj tehotné zákazníčky. Záleží však aj od postavy, veľkosti bruška atď.

Samozrejme ich môžete vrátiť. Pozrite si formulár na vrátenie peňazí. Tam máte všetky informácie. Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na adrese info@lelosi.sk a my vám radi pomôžeme.


Pridajte sa k viac ako 800 000
spokojným zákazníkom