Po novom nás môžete kontaktovať telefonicky na 0220 924 544. 35% zľava na KAŽDÝ druhý lacnejší kus s kódom: LELOSI35 Posledné kúsky za tieto ceny: Preskúmajte 👀

Zľavy do 41 %
Prirodzene štýlové. Prirodzene nežné. Prirodzene Vy.
LELOSI BAMBOO ŽENY MUŽI

Prečo si vybrať BAMBUS?

Hypoalergénny

Jemný k pokožke, bambus je prirodzene hypoalergénny, priedušný a super jemný, udržuje vašu pokožku šťastnú.

Super mäkký a silný

Odolné, silné a super mäkké, toto vlákno má za následok dlhotrvajúce oblečenie, ktoré si budete môcť vychutnať nasledujúce roky.

Odolný voči UV žiareniu

Bambusová viskóza je prirodzene odolná voči UV žiareniu, ktoré môže poškodiť pokožku.

Ekologicky a láskavý

Ľahkosť, priedušnosť a jemnosť. Tieto vlastnosti sa využívajú prostredníctvom ekologického výrobného procesu na výrobu krásnych, elegantných a praktických kúskov pre ženy a mužov.

Bamboo kolekcia

Naša Bamboo kolekcia zahŕňa celý rad oblečenia pre mužov a ženy. Pozrite si naše úžasné šaty, tuniky, topy, nohavice, tepláky a svetre, ktoré ponúkajú udržateľnú alternatívu k rýchlej móde.

Kraťasy Beach

29.00 €

Tunika Raven

29.00 €

Tričko Stripe

19.20 €24.00 €

Kraťasy Pixel

22.40 €28.00 €
LELOSI – Inovatívna móda

Ako vedecky vedená módna značka chápeme, že len preto, že vlákno pochádza z prírody, neznamená to, že je k prírode láskavé.

Úžasná starostlivosť a rozum vkladáme do všetkých našich materiálov. S našou prelomovou tkaninou sme vyvinuli materiál, ktorý kopíruje prírodu bez toho, aby ju ničil!

Naša limitovaná výroba bambusového oblečenia je najnovším vyjadrením princípov udržateľnosti, vedy, pohodlia a štýlu, ktoré sú jadrom značky LELOSI.

Kraťasy Latte

Dizajn Latte má nádhernú béžovú farbu ako stvorenú na deň na pláži alebo jednoducho na prechádzku v parku. Dizajn je mäkký a pohodlný a vyzerá úžasne.
29.00 €